Cart
Loading...
Loading... 32604-E29
Rear Panel Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 96''H x 15''W (2438 mm x 380 mm); Glacier White
MSRP $373.06
| Height | 93.4" (2372 mm) |
| Type | For 15"W (380mm) Manager |
| Color | Glacier White |
| Width | 14.7" (373 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 239" (6071 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 18 LB (8.16 kg) |
