Cart
Loading...
Loading... 32602-E01
Side Panel Kit for Motive Vertical Cable Manager; 72''H (1829 mm); Pair; Glacier White
MSRP $356.77
| Height | 71.2" (1808 mm) |
| Type | 1 Pair |
| Color | Glacier White |
| Width | 1.2" (30 mm) |
| Depth | 7.4" (188 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8.5" (22 cm) |
| Ship Length/Depth | 183" (4648 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 14 LB (6.35 kg) |