Cart
Loading...
Loading... 32602-E08
Side Panel Kit for Motive Vertical Cable Manager; 108''H (2743 mm); Pair; Glacier White
MSRP $496.33
| Height | 107.2" (2723 mm) |
| Type | 1 Pair |
| Color | Glacier White |
| Width | 1.2" (30 mm) |
| Depth | 7.4" (188 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8.5" (22 cm) |
| Ship Length/Depth | 274" (6960 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 20 LB (9.07 kg) |