Cart
Loading...
Loading... 32602-E55
Side Panel Kit for Motive Vertical Cable Manager; 90''H (2286 mm); Two Pair; Glacier White
MSRP $669.68
| Height | 89.2" (2266 mm) |
| Type | 2 Pair |
| Color | Glacier White |
| Width | 1.2" (30 mm) |
| Depth | 7.4" (188 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16.5" (42 cm) |
| Ship Length/Depth | 229" (5817 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 32 LB (14.52 kg) |