Cart
Loading...
Loading... 32602-E65
Side Panel Kit for Motive Vertical Cable Manager; 96''H (2438 mm); Two Pair; Glacier White
MSRP $692.12
| Height | 95.2" (2418 mm) |
| Type | 2 Pair |
| Color | Glacier White |
| Width | 1.2" (30 mm) |
| Depth | 7.4" (188 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16.5" (42 cm) |
| Ship Length/Depth | 244" (6198 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 34 LB (15.42 kg) |