Cart
Loading...
Loading... 15270-101
Adjustable Rail QuadraRack/ServerRack Side Panel; 72"H (1800 mm); 23.62"D (600 mm); Gray
MSRP $563.12
| Height | 72" (1829 mm) 38U |
| Color | Gray |
| Depth | 23.6" (600 mm) |
| Width | 23.6" (599 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 218" (5537 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 51 LB (23.13 kg) |