Cart
Loading...
Loading... 15270-E02
Adjustable Rail QuadraRack/ServerRack Side Panel; 84"H (2100 mm); 23.62"D (600 mm); Glacier White
MSRP $631.71
| Height | 84" (2134 mm) 45U |
| Color | Glacier White |
| Depth | 23.6" (600 mm) |
| Width | 35.4" (899 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 249" (6325 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 57 LB (25.86 kg) |