Cart
Loading...
Loading... 11764-119
Slip-On Cover; Ring Panel; for use with 11564-X19; Gray
MSRP $43.95
| Width | 19" (482.6 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 3.47" (88.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 2.25" (6 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 19.25" (49 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |