Cart
Loading...
Loading... 11764-123
Slip-On Cover; Ring Panel; for use with 11564-X23; Gray
MSRP $50.42
| Width | 23" (584.2 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 3.47" (88.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |