Cart
Loading...
Loading... 11764-E23
Slip-On Cover; Ring Panel; for use with 11564-X23; Glacier White
MSRP $52.80
| Width | 23" (584.2 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 3.47" (88.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |