Cart
Loading...
Loading... 12086-123
Tower CPU Adjustable Tie-Down Brackets; for 23" Rack with equipment up to 22"D (560 mm); Gray
MSRP $357.38
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 22" (559 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |