Cart
Loading...
Loading... 12086-519
Tower CPU Adjustable Tie-Down Brackets; for 19" Rack with equipment up to 22"D (560 mm); Clear
MSRP $314.89
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Clear |
| Depth | 22" (559 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |