Cart
Loading...
Loading... 33551-E05
Two-Piece; Solid Side Panel Kit; Evolution Double-Sided Vertical Cable Manager; 8'H (2438 mm); Single Set; Glacier White
MSRP $468.18
| Use With | Evolution Double-Sided Vertical Cable Manager |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Glacier White |
| Width | 22.3" (566 mm) |
| Depth | 0.9" (23 mm) |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 132" (3353 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 34.2 LB (15.51 kg) |
