Cart
Loading...
Loading... 33552-E05
Two-Piece; Solid Side Panel Kit; Evolution Single-Sided Vertical Cable Manager; 8'H (2438 mm); Single Set; Glacier White
MSRP $541.62
| Use With | Evolution Single-Sided Vertical Cable Manager |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Glacier White |
| Width | 12.1" (307 mm) |
| Depth | 0.9" (23 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 132" (3353 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 23.4 LB (10.61 kg) |
