Cart
Loading...
Loading... 11922-705
Cabling Section Cover; 7.6'H (2.3 m) x 6"W (150 mm); Black
MSRP $252.85
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Material | |
| Color | Black |
| Depth | 0.4" (11 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |