Cart
Loading...
Loading... 11922-708
Cabling Section Cover; 9'H (2.7 m) x 6"W (150 mm); Black
MSRP $354.11
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 9' (2.7 m) |
| Material | |
| Color | Black |
| Depth | 0.4" (11 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 282" (7163 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 9 LB (4.08 kg) |