Cart
Loading...
Loading... 11922-715
Cabling Section Cover; 8'H (2.4 m) x 6"W (150 mm); Black
MSRP $303.56
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Material | |
| Color | Black |
| Depth | 0.4" (11 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 251" (6375 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |