Cart
Loading...
Loading... 11923-705
Cabling Section Cover; 7.6'H (2.3 m) x 3.65"W (92.7 mm); Black
MSRP $204.99
| Width | 3.7" (93 mm) |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Material | |
| Color | Black |
| Depth | 0.4" (11 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |