Cart
Loading...
Loading... 11923-715
Cabling Section Cover; 8'H (2.4 m) x 3.65"W (92.7 mm); Black
MSRP $223.64
| Width | 3.7" (93 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Material | |
| Color | Black |
| Depth | 0.4" (11 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 249" (6325 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |