Cart
Loading...
Loading... 12188-001
Cabling Section Cover; 7'H (2.1 m) x 6"W (150 mm); Plexiglass; Black
MSRP $391.47
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 7" (2.1 mm) |
| Material | |
| Color | Black |
| Depth | 0.2" (6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 218" (5537 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |