Cart
Loading...
Loading... 12664-E01
Cabling Section Cover; 7'H (2.1 m) x 6"W (150 mm); Metal; Glacier White
MSRP $241.94
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 7" (2.1 mm) |
| Material | |
| Color | Glacier White |
| Depth | 2.2" (56 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 3" (8 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 85" (216 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |