Cart
Loading...
Loading... 10920-500
Wall Cable Support Bracket; 7.75"W x 11.75"H x 4"D; Zinc
MSRP $33.58
| Height | 7.75" (196.8 mm) |
| Type | Type A |
| Depth | 4" (101.6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |