Cart
Loading...
Loading... 10921-500
Wall Cable Support Bracket; 4"W x 8"H x 4"D; Zinc
MSRP $25.63
| Height | 4" (101.6 mm) |
| Type | Type A |
| Depth | 4" (101.6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 13" (330 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 0.38 LB (0.17 kg) |