Cart
Loading...
Loading... 32657-001
Cable Bundle Swivel Kit for Motive Vertical Cable Manager; Pack of 12
MSRP $44.60
| Type | Pack of 12 |
| Height | 1.4" (36 mm) |
| Width | 0.7" (18 mm) |
| Depth | 1.4" (36 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 1" (3 cm) |
| Shipping Weight | 0.5 LB (0.23 kg) |

