Cart
Loading...
Loading... 32657-002
Cable Bundle Swivel Kit for Motive Vertical Cable Manager; Pack of 48
MSRP $130.30
| Type | Pack of 48 |
| Height | 1.4" (36 mm) |
| Width | 0.7" (18 mm) |
| Depth | 1.4" (36 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8.5" (22 cm) |
| Ship Length/Depth | 22" (559 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |

