Cart
Loading...
Loading... 12663-501
Clip-On Cable Cover; 1.75"H (44.5 mm) 1U x 19"W (482.6 mm); for Use with 13070-XXX; Clear
MSRP $40.96
| Height | 1.8" (44 mm) 1U |
| Color | Clear |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 0.7" (18 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7.5" (19 cm) |
| Ship Length/Depth | 67" (1702 mm) |
| Ship Height | 2.25" (6 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |