Cart
Loading...
Loading... 11781-E01
Double-Sided Wide Vertical Cabling Section Extensions; One-Foot Extension; 6"W (150 mm) x 12.75"D (323.9 mm); Glacier White
MSRP $306.85
| Width | |
| Height | 1" (304.8 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 12.75" (323.85 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |