Cart
Loading...
Loading... 11782-702
Double-Sided Narrow Vertical Cabling Section Extensions; Two-Foot Extension; 3.65"W (92.7 mm) x 12.75"D (323.9 mm); Black
MSRP $400.30
| Width | |
| Height | 2" (609.6 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 12.75" (323.85 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 9 LB (4.08 kg) |