Cart
Loading...
Loading... 32601-E00
Dual PDU Bracket Kit for Motive Vertical Cable Manager; Glacier White
MSRP $77.66
| Color | Glacier White |
| Height | 7" (178 mm) |
| Width | 5.5" (140 mm) |
| Depth | 0.1" (3 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8.5" (22 cm) |
| Ship Length/Depth | 22" (559 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |