Cart
Loading...
Loading... 33475-701
Fiber Segregation Kit; Evolution Vertical Cable Manager; Black
MSRP $212.83
| Height | 25.8" (655.32 mm) |
| Width | 4.5" (114 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 20" (51 cm) |
| Ship Length/Depth | 41" (1041 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 11.5 LB (5.22 kg) |
