Cart
Loading...
Loading... 11378-E01
Single-Sided Wide Vertical Cabling Section Extensions; Two-Foot Extension; 6"W (150 mm) x 6.38"D (162.1 mm); Glacier White
MSRP $308.41
| Width | |
| Height | 2" (609.6 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 6.38" (162.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |