Cart
Loading...
Loading... 11584-501
Single-Sided Wide Vertical Cabling Section Extensions; One-Foot Extension; 6"W (150 mm) x 6.38"D (162.1 mm); Clear
MSRP $145.59
| Width | |
| Height | 1" (304.8 mm) |
| Color | Clear |
| Depth | 6.38" (162.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 14" (36 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |