Cart
Loading...
Loading... 13704-203
VCS Vertical Cabling Section; Double-Sided; for Seismic Frame Two-Post Rack; 6"W (150 mm) x 6.38"D (162 mm); Computer Beige
MSRP $1,096.00
| Color |
| Height | 84" (2133.6 mm) |
| Width | 6" (152 mm) |
| Depth | 6.4" (162 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 221" (5613 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 35 LB (15.88 kg) |