Cart
Loading...
Loading... 15335-E01
Adjustable ServerRack Center Rail; 72"H (1800 mm); 38 RMU; 19"W (482.6 mm); #12-24 Threaded Mounting Holes; Glacier White
MSRP $395.88
| Height | 72" (1829 mm) 38U |
| Color | Glacier White |
| Width | 20.1" (510 mm) |
| Depth | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | 12-24 Center Rail |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 310" (7874 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 23 LB (10.43 kg) |