Cart
Loading...
Loading... 15335-E08
Adjustable ServerRack Center Rail; 108"H (2740 mm); 58 RMU; 19"W (482.6 mm); #12-24 Threaded Mounting Holes; Glacier White
MSRP $479.24
| Height | 108" (2740 mm) |
| Color | Glacier White |
| Width | 20.1" (510 mm) |
| Depth | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | 12-24 Center Rail |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 18" (457 mm) |
| Ship Height | 108" (274 cm) |
| Shipping Weight | 29 LB (13.15 kg) |