Cart
Loading...
Loading... 15335-E15
Adjustable ServerRack Center Rail; 96"H (2400 mm); 51 RMU; 19"W (482.6 mm); #12-24 Threaded Mounting Holes; Glacier White
MSRP $431.52
| Height | 96" (2438 mm) 51U |
| Color | Glacier White |
| Width | 20.1" (510 mm) |
| Depth | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | 12-24 Center Rail |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 26 LB (11.79 kg) |