Cart
Loading...
Loading... 40057-523
Equipment Guard Rail; 23"W x 6.5"D; Clear
MSRP $110.12
| Width | 23" (584 mm) |
| Type | |
| Color | Clear |
| Height | 2" (50 mm) |
| Depth | 6.5" (165 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 71" (1803 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |