Cart
Loading...
Loading... 40058-119
Equipment Guard Rail; 19"W x 5.25"D; Gray
MSRP $106.95
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | |
| Color | Gray |
| Height | 2" (50 mm) |
| Depth | 5.3" (133 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 71" (1803 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |