Cart
Loading...
Loading... 40059-719
Equipment Guard Rail; 19"W x 4.25"D; Black
MSRP $99.77
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | |
| Color | Black |
| Height | 2" (50 mm) |
| Depth | 4.3" (108 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 71" (1803 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |