Cart
Loading...
Loading... 40059-723
Equipment Guard Rail; 23"W x 4.25"D; Black
MSRP $105.72
| Width | 23" (584 mm) |
| Type | |
| Color | Black |
| Height | 2" (50 mm) |
| Depth | 4.3" (108 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7.5" (19 cm) |
| Ship Length/Depth | 67" (1702 mm) |
| Ship Height | 2.25" (6 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |