Cart
Loading...
Loading... 15285-E01
Adjustable Rail QuadraRack/ServerRack Equipment Support Rail; 23.62"D (600 mm); Glacier White
MSRP $134.51
| Height | 1.7" (43.18 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 18.6" (472 mm) |
| Width | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 48" (1219 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |