Cart
Loading...
Loading... 15285-E02
Adjustable Rail QuadraRack/ServerRack Equipment Support Rail; 35.43"D (900 mm); Glacier White
MSRP $187.75
| Height | 1.7" (43.18 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 30.4" (772 mm) |
| Width | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 3" (8 cm) |
| Ship Length/Depth | 97" (2464 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 11 LB (4.99 kg) |