Cart
Loading...
Loading... 15235-102
Adjustable QuadraRack/ServerRack Equipment Support Rail; 20.67"D to 24.61"D (525 mm - 625 mm); Gray
MSRP $121.17
| Color | Gray |
| Depth | 20.7" (525 mm) |
| Height | 1" (25.4 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 19.25" (49 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 2.25" (6 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |