Cart
Loading...
Loading... 15235-106
Adjustable QuadraRack/ServerRack Equipment Support Rail; 40.35"D to 44.29"D (1025 mm - 1125 mm); Gray
MSRP $190.83
| Color | Gray |
| Depth | 40.4" (1025 mm) |
| Height | 1" (25.4 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 40" (102 cm) |
| Ship Length/Depth | 9" (229 mm) |
| Ship Height | 2.375" (6 cm) |
| Shipping Weight | 12 LB (5.44 kg) |