Cart
Loading...
Loading... 15235-E01
Adjustable QuadraRack/ServerRack Equipment Support Rail; 15.75"D to 19.69"D (400 mm - 500 mm); Glacier White
MSRP $107.25
| Color | Glacier White |
| Depth | 15.8" (400 mm) |
| Height | 1" (25.4 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 19" (48 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |