Cart
Loading...
Loading... 15235-E04
Adjustable QuadraRack/ServerRack Equipment Support Rail; 30.51"D to 34.45"D (775 mm - 875 mm); Glacier White
MSRP $164.52
| Color | Glacier White |
| Depth | 30.5" (775 mm) |
| Height | 1" (25.4 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 38" (97 cm) |
| Ship Length/Depth | 8" (203 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 9 LB (4.08 kg) |