Cart
Loading...
Loading... 15235-E05
Adjustable QuadraRack/ServerRack Equipment Support Rail; 35.43"D to 39.37"D (900 mm - 1000 mm); Glacier White
MSRP $183.11
| Color | Glacier White |
| Depth | 35.4" (900 mm) |
| Height | 1" (25.4 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 38" (97 cm) |
| Ship Length/Depth | 8" (203 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |