Cart
Loading...
Loading... 15259-103
Adjustable Rail QuadraRack Fixed Equipment Mounting Rail; 45 RMU; 15"D (381 mm); #12-24 Threaded Mounting Holes; Gray
MSRP $249.53
| Height | 84" (2134 mm) 45U |
| Color | Gray |
| Width | 2" (51 mm) |
| Depth | 15" (381 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 85" (216 cm) |
| Shipping Weight | 23 LB (10.43 kg) |