Cart
Loading...
Loading... 15259-115
Adjustable Rail QuadraRack Fixed Equipment Mounting Rail; 51 RMU; 15"D (381 mm); #12-24 Threaded Mounting Holes; Gray
MSRP $268.09
| Height | 96" (2438 mm) 51U |
| Color | Gray |
| Width | 2" (51 mm) |
| Depth | 15" (381 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 97" (246 cm) |
| Shipping Weight | 26 LB (11.79 kg) |