Cart
Loading...
Loading... 15260-701
Adjustable Rail ServerRack Fixed Equipment Mounting Rail; 38 RMU; 15"D (381 mm); Square-Punched Mounting Holes; Black
MSRP $192.78
| Height | 96" (2438 mm) 51U |
| Color | Black |
| Width | 2" (51 mm) |
| Depth | 15" (381 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 216" (5486 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 19 LB (8.62 kg) |